Chaber Apartamenty, Swornegacie
Tło bannera
 1. Strona główna
 2. Polityka prywatności

Polityka prywatności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Polityka prywatności Polityka prywatności dla gości

§ 1.

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH GOŚCI CHABER APARTAMENTY

Administratorem danych osobowych Gości aparthotelu jest firma Andrzej Skiba siedzibą w Chojnicach przy ulicy Derdowskiego 23.


§ 2.

CELE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH GOŚCI

Celem, dla których Aparthotel przetwarza dane osobowe jest realizacja usług hotelarskich. Ponadto, celem przetwarzania danych osobowych przez Chaber Apartamety jest:

 1. dochodzenie ewentualnych roszczeń przez Chaber Apartamenty w związku z poniesioną przez objektszkodą wyrządzoną przez Gościa lub obrona przed roszczeniami Gościa w stosunku do Chaber Apartamenty,
 2. udokumentowanie wykonania usługi dla celów podatkowych,
 3. zapewnienie najwyższej jakości usług dla Gości.
 4. zapewnienie bezpieczeństwa Klientów w przypadku wykorzystania monitoringu.

W przypadku, gdy Gość wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, Chaber Apartamenty przetwarza dane osobowe w tym celu, tj. w celu kierowania do Gościa informacji marketingowych i ofert o swoich produktach i usługach. Ponadto, Chaber Apartamenty przetwarza dane osobowe Gości gromadzone przez monitoring  w celu zapewnienia bezpieczeństwa Gościom  i innym osobom przebywającym na terenie objektu.


§ 3.

PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Gościa, pozyskanych przez Chaber Apartamenty jest umowa o świadczenie innych usług hotelarskich.
 2. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Gościa wykorzystywanych w celach marketingowych jest zgoda Gościa. Chaber Apartamenty Chaber informuje, że zgoda może zostać w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.
 3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Gościa przez monitoring jest ochrona jego żywotnych interesów oraz ochrona żywotnych interesów innych osób fizycznych, jak również usprawiedliwiony cel administratora.
 4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Gościa dla zapewnienia najwyższej jakości usług dla Gości hotelowych jest usprawiedliwiony cel administratora.

§ 4.

PODMIOTY, KTÓRYM MOGĄ ZOSTAĆ PRZEKAZANE DANE OSOBOWE

Aparthotel przekazuje dane osobowe następującym kategoriom podmiotów:

 1. firmom świadczącym usługi wsparcia IT objektu oraz dostarczającym oprogramowanie informatyczne,
 2. firmom księgowym świadczącym usługi obsługi księgowej,
 3. firmom transportowym i taksówkarskim w sytuacji zamówienia przez Gościa transportu lub przesyłki kurierskiej,
 4. firmom (kancelariom) prawniczym świadczącym usługi doradztwa prawnego i zastępstwa procesowego.

§ 5.

OKRES PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe:

 1. pozyskane w związku z zawartą umową o świadczenie usług aparthotelarskich będą przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń podatkowych lub roszczeń cywilnoprawnych Aparthotelu lub Gościa, w zależności które z tych zdarzeń nastąpi później,
 2. pozyskane na podstawie zgody w celach marketingowych będą przetwarzane przez okres ważności zgody na cele marketingowe,
 3. pozyskane w związku z monitoringiem będą przetwarzane przez 30 dni od dnia utrwalenia, a następnie zostaną trwale usunięte. 

§ 6.

PRAWA GOŚCIA W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH

Każdy Gość ma prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto, każdy Gość ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Dostęp do danych możliwy jest w obiekcie. Ponadto, Chaber Apartamenty udostępnia adres n.skiba@chaberapart.pl za pomocą którego można kontaktować się w sprawie danych osobowych.


§ 7.

MOŻLIWOŚĆ WNIESIENIA SKARGI W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH

Każdy Gość ma prawo wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2 00-193 Warszawa.


§ 8.

WYMÓG PODANIA DANYCH OSOBOWYCH

Podanie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email, numeru kontaktowego telefonu, wieku dziecka, w przypadku pobytu w aparthotelu z dzieckiem oraz numeru rejestracyjnego pojazdu, w przypadku parkowania na terenie aparthotelu jest wymogiem do skorzystania z usług. Brak podania danych osobowych uniemożliwi  świadczenia innych usług hotelarskich.


§9.

ZAUTOMATYZOWANE DECYZJE NA PODSTAWIE DANYCH OSOBOWYCH, W TYM PROFILOWANIE

Chaber Apartaamenty nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji na podstawie danych osobowych, w tym nie dokonuje profilowania.

 

?>

Apartamenty Komfort i wygoda

Międzymostowa 5
89-608, Swornegacie PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocyjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij