Chaber Apartamenty, Swornegacie
Rybne bogactwo - Odkryj raj dla wędkarzy
  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Rybne bogactwo - odkryj raj dla wędkarzy

Rybne bogactwo - odkryj raj dla wędkarzy

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Rybne bogactwo - Odkryj raj dla wędkarzy

Wspaniałe jeziora z czystą wodą to prawdziwy raj dla miłośników wędkarstwa. Swornegacie nad Jeziorem Karsińskim są doskonałą bazą wypadową zarówno dla osób, które chcą łowić ryby na własną rękę, jak i dla tych, którzy zdecydują się na wędkowanie z przewodnikiem.

Aby legalnie łowić ryby w Jeziorze Karsińskim, konieczne jest uzyskanie pozwolenia (ceny różnią się w zależności od rodzaju wędkowania). Pozwolenie, które jest ważne wraz z kartą wędkarską, można wykupić w Gospodarstwie Rybackim w Charzykowach, a także w okolicznych sklepach wędkarskich w Chojnicach, Brusach, w ośrodkach w Drzewiczu i w Charzykowach.

W jeziorze, także dzięki temu, że jest zasilane przez dwie rzeki, jest naprawdę dużo ryb. Można złowić m.in. leszcze, okonie, płocie, sandacze, szczupaki, a także karpie, wzdręgi i węgorze. Szczególnym zainteresowaniem wędkarzy cieszą się stanowiska przy ujściu Brdy do jeziora.

Sprawdź wykaz jezior i cennik zezwoleń: http://charzykowy-ryby.pl/wykaz-jezior-i-cennik-zezwolen.php

Zasady wędkarstwa na terenie Parku Narodowego: http://www.pnbt.com.pl/wedkarstwo-368

 

Międzymostowa 5
89-608, Swornegacie PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocyjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij