Chaber Apartamenty, Swornegacie
Szlakiem wodnym - Przepłyń kajakiem przez Bory Tucholskie
 1. Strona główna
 2. Atrakcje
 3. Szlakiem wodnym - przepłyń kajakiem przez Bory Tucholskie

Szlakiem wodnym - przepłyń kajakiem przez Bory Tucholskie

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Szlakiem wodnym - Przepłyń kajakiem przez Bory Tucholskie

Bory Tucholskie to obszar szczególnie chętnie odwiedzany przez amatorów spływów kajakowych, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Doskonałe warunki oraz niesamowita przyroda, która zyskuje zupełnie inne oblicze z poziomu kajaka, sprawiają, że ta forma spędzania czasu wolnego staje się coraz popularniejsza.

Na Pomorzu oraz w Borach Tucholskich spływy organizowane są m.in. na Brdzie (płynie w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu), Wdzie, Zbrzycy, Chocinie, Słupii, Piławie, Drawie, Wieprzy, Łupawie, Gwdzie, Raduni, Parsęcie i Radwi, Łebie, Kłonecznicy, Wierzycy, Kulawie.

W okolicy znajduje się wiele sprawdzonych wypożyczalni kajaków. Na życzenie Gości chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej firmy. Służymy także doradztwem pod względem dopasowania długości i stopnia trudności spływu do oczekiwań i umiejętności Gości.

Do najpopularniejszych tras spływów kajakowych w okolicy należą:

 • Spływ Brdą (o długości 233 km): uznawany jest za jeden z najpiękniejszych i najciekawszych szlaków kajakowych w Polsce oraz w Europie. Większość trasy przebiega przez otulinę Parku Narodowego Bory Tucholskie, a także przez Zaborski i Tucholski Park Krajobrazowy. Urozmaicenie terenu i wspaniała, pierwotna przyroda to największe atrakcje tej trasy.
  Szczegóły na temat trasy: http://kajaki-rowery.pl/splywy-kajakowe/brda/
   
 • Chocina to rzeka o leniwym nurcie płynąca przez Zaborski Park Krajobrazowy. Trasa spływu, o łącznej długości 35 km, przewidziana jest na 1-2-dniową wycieczkę i polecana jest początkującym kajakarzom.
  Szczegóły trasy: http://kajaki-rowery.pl/splywy-kajakowe/chocina/

Międzymostowa 5
89-608, Swornegacie PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocyjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij