Chaber Apartamenty, Swornegacie
Banner-Hintergrund
Banner-Hintergrund
Banner-Hintergrund
Banner-Hintergrund
Banner-Hintergrund
  1. Startseite
  2. Spiżarnia Chabra

Spiżarnia Chabra

Datum der Ankunft
Datum der Abreise

Spiżarnia Chabra

 

Śniadania wliczone są w koszt pobytuPosiłki podawane są bezkontaktowo w formie do podgrzania.

Dodatkowo Spiżarnia Chabra oferuje możliwość zakupu specjalnie przygotowanych dań w formie weków, które można spożyć w dowolnym momencie. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo dania obiadowe i dodatki, pasty na kanapki, a także dania kolacyjne. Zamówienia można dokonać telefonicznie u managera lub wrzucając wypełniony druk w recepcji, do specjalnie przygotowanej skrzynki.

Nasze dania bazują na tradycji kuchni kaszubskiej, staropolskiej i europejskiej. Przygotowujemy je ze świeżych i zdrowych produktów pochodzących od lokalnych producentów, rolników, a także rybaków. Podczas ich przyrządzania każdego dania stawiamy na najwyższą jakość i ekologiczne produkty, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Korzystając z najwyższej jakości produktów oferujemy tradycyjne speciały kuchni kaszubskiej (i nie tylko), dania mięsne, rybne, wegetariańskie oraz wspaniałe domowe wypieki.

Spiżarnia Chabra oferuje również możliwość skorzystania z obiadokolacji, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Ze względu na sezonowość oferty w celu zapoznia się z aktualnym menu zapraszamy do kontaktu.


Specjały Spiżarni Chabra to również wyjątkowa i zdrowa forma posiłku w Twoim domu, w drodze powrotnej z pobytu w naszych apartamentach, a także miły i smaczny upominek dla bliskich. Specjalnie dla Ciebie możemy przygotować paczkę na wynos, którą zabierzesz ze sobą do domu.

?>

Suiten Komfort und Bequemlichkeit

Międzymostowa 5
89-608, Swornegacie PL

auf der Karte sehen
Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter und bleiben Sie mit unseren Aktionen und Sonderangeboten auf dem Laufenden.
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen