Chaber Apartamenty, Swornegacie
Banner background
Banner background
Banner background
Banner background
Banner background
  1. Main page
  2. Spiżarnia Chabra

Spiżarnia Chabra

Date of arrival
Departure date

Spiżarnia Chabra

 

Śniadania wliczone są w koszt pobytuPosiłki podawane są bezkontaktowo w formie do podgrzania.

Dodatkowo Spiżarnia Chabra oferuje możliwość zakupu specjalnie przygotowanych dań w formie weków, które można spożyć w dowolnym momencie. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo dania obiadowe i dodatki, pasty na kanapki, a także dania kolacyjne. Zamówienia można dokonać telefonicznie u managera lub wrzucając wypełniony druk w recepcji, do specjalnie przygotowanej skrzynki.

Nasze dania bazują na tradycji kuchni kaszubskiej, staropolskiej i europejskiej. Przygotowujemy je ze świeżych i zdrowych produktów pochodzących od lokalnych producentów, rolników, a także rybaków. Podczas ich przyrządzania każdego dania stawiamy na najwyższą jakość i ekologiczne produkty, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Korzystając z najwyższej jakości produktów oferujemy tradycyjne speciały kuchni kaszubskiej (i nie tylko), dania mięsne, rybne, wegetariańskie oraz wspaniałe domowe wypieki.

Spiżarnia Chabra oferuje również możliwość skorzystania z obiadokolacji, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Ze względu na sezonowość oferty w celu zapoznia się z aktualnym menu zapraszamy do kontaktu.


Specjały Spiżarni Chabra to również wyjątkowa i zdrowa forma posiłku w Twoim domu, w drodze powrotnej z pobytu w naszych apartamentach, a także miły i smaczny upominek dla bliskich. Specjalnie dla Ciebie możemy przygotować paczkę na wynos, którą zabierzesz ze sobą do domu.

?>

Apartments Comfort and convenience

Międzymostowa 5
89-608, Swornegacie PL

See on the map
Newsletter
Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.  
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close